«HARD з Влащенко» . «Жоден інвестор не прийде у країну, де за ніч можуть змінити власника» – Мосійчук

| 23.04.2017 | 0 Comments

Жоден інвестор не прийде у країну, де за ніч можуть змінити власника, – Мосійчук

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що у будь-якій країні, яка хоче бути демократичною і правовою – право власності має стати пріоритетним.


«Я добре знаю ситуацію щодо комісії при Мінюсті і разом з Віктором Галасюком як головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, мій колега по фракції, підготував уже законопроект, щоб позбавити права цю комісію переписувати право власності за одну ніч», – розповів Мосійчук в ефірі телеканалу Zik. Фото Наташи Влащенко.

«HARD з Влащенко» .

Також він зазначив, що комісія при Мін’юсті зараз може скасувати навіть рішення суду.

«Це комісія, до якої звертаються громадяни чи юридичні особи, які кажуть, що наше право власності порушене. Але я вважаю, що така комісія могла б зупинити рух в реєстрі зміни права власності до рішення суду, але зараз відбувається те, що ця комісія може скасувати рішення суду, змінити власника навіть за один день», – додав політик.

За його словами у будь-якій країні, яка хоче бути демократичною і правовою – право власності має стати «священною коровою», коли так станеться, тоді можна говорити про розвиток і підприємництво.

«Я маю безліч прикладів рейдерських захоплень за допомогою цієї комісії. Тому нами ініційований цей закон, ми хочемо зупинити, ми хочемо продемонструвати світу нашу позицію. Тому що ні один інвестор не прийде в країну, де за ніч можуть змінити власника», – підкреслив Мосійчук.»

См по теме: «Рейдерский захват “титушками” от беглого губернатора Киевщины Присяжнюка и его “племянника” Сабадаша офиса ПКФ “Валентина ЛТД” в Василькове.»

“УБЛЮДКИ ОТ ЯНУКОВИЧА” ! Видео.НАРОДНЫЙ ДЕПУТАТ МОСИЙЧУК О “ГУБЕРНАТОРЕ КИЕВЩИНЫ ПРИСЯЖНЮКЕ , МЭРЕ ВАСИЛЬКОВА САБАДАШЕ И ДЕПУТАТЕ ВР , СЫНЕ ПРИСЯЖНЮКА ОТ …”НАРОДНОГО ФРОНТА”»

Полное видео «HARD з Влащенко» от 22 апреля 2017 года:

Tags:

Category: Видеорепортаж

About the Author ()

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *