Податкової міліції офіційно не існує, тим більше, що ці бандити з ксивами із Запоріжжя робили в Василькові? Так що отримали вони по заслугах.

| 19.04.2017 | 0 Comments

Податкової міліції офіційно не існує, тим більше, що ці бандити з ксивами із Запоріжжя робили в Василькові? Так що отримали вони по заслугах.

Ну дуже низько! Бізнесменів, які нас підтримують закривають, а олігархів ніхто не чіпає. Ще я вчора дізнався, що на підставі листа СБУ скасували посвідку мого брата, Давида Саакашвілі і він зобов’язаний покинути Україну. Нічого, прорвемося! Все це ще раз доводить, що ми на правильному шляху.

Налоговой милиции официально не существует, тем более, что эти бандиты с ксивами из Запорожья делали в Василькове? Так что получили они по заслугам.

Ну очень низко! Бизнесменов, которые нас поддерживают закрывают, а олигархов никто не трогает. Еще я вчера узнал, что на основании письма СБУ отменили вид на жительство моего брата, Давида Саакашвили и он обязан покинуть Украину. Ничего, прорвемся! Все это еще раз доказывает, что мы на правильном пути.

Після вчорашнього візиту Михайла Саакашвілі у Васильків на підприємство активістів місцевого осередку РУХу НОВИХ СИЛ прийшла податкова. Їх попереджали про те, що не варто підтримувати Саакашвілі, але вони не підкорилися. У відповідь влада вирішила покарати їх податковою, яка фактично закриває підприємство і залишає людей без роботи.

Відверто незаконні та агресивні дії податківців спровокували працівників підприємства викинути їх геть!

Category: Видеорепортаж

About the Author ()

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *